Edirne Klima Servisi

Edirne Klima Servisi

Edirne Klima Servisi

Her zaman kaliteli hizmetleri ile farkını koruyan ve alanından lider konumda olan Edirne Klima Servisi olarak firmamız her konuda yardımcı olmaktadır.

Edirne Klima Servisi olan firmamız çok uzun yıllar sektörde en kaliteli servis hizmetlerini güven içinde sunmaya ara vermeden devam etmektedir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek her türlü klima servis hizmetleri sunan firmamız bünyesinde işinin ehli profesyonel ekibimiz büyük bir titizlikle çalışmalarına devam etmektedir. Tüm klima servis hizmetleri için hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Edirne Klima Servisi

Klimalar her geçen gün yapıların özelliklerine ya da büyüklüklerine göre zorunlu olarak kullanılması gerekmektedir. Büyük toplu kullanım alanlarında çok önemli bir yere sahip olan bu tarz cihazlar ile ilgili karşınıza çıkan tüm sorunlar içi servis hizmetlerini alınması çok daha doğru olacaktır. Her türlü markanın klima çeşitlerinde oluşan sorunlar ya da bakım hizmetleri için firmamızda yardım alabilirsiniz. Edirne klima servisi hizmetleri ile alanında olan tüm firmalar arasında firmamız sunmuş olduğu kaliteli ve güvenilir hizmetler sayesinde her zaman farkını ortaya koymaktadır. Her geçen gün kullanım alanının genişlediği klima servis hizmetlerinde firmamız en doğru adres olmaktadır.

Edirne Klima Servis Fiyatları

Haftanın her günü çalışmalarına ara vermeden devam eden firmamız 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz müşteri hizmetleri sunmaktadır. Böylece ihtiyacınız olduğu her an iletişime geçebilirsiniz. Edirne klima servisi fiyatları firmamızda çok daha uygun olduğundan bütçeleri zorlamaz. Fiyatlar klima marka, model, kullanım alanları ya da hizmet türlerine göred daha farklı olmaktadır.

Klima Servisi Bilgileri

Telefon 0 (284) 235 30 35
GSM 0 (542) 161 29 30
Mail destek@edirneklimaservisi.com
Çalışma Saatleri 08:00 – 19:00
Adres Kocasinan Mahallesi Gazeteci m.kemal özer sokak no:28/14 Merkez / Edirne

Share this post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir