Klima Servisi

Klima Servisi

Yaklaşan yaz ayları artık klimaların yoğun şekilde kullanılacağı dönemin yaklaştığını işaret ediyor. Peki, klimanız sıcak yaz dönemine hazır mı? Cevabınız hayır ise klima servisi olarak kaleme aldığımız yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü son derece makul fiyatlarla sürdürmüş olduğumuz nitelikli çalışmalardan memnuniyet duyacağınızı düşünüyoruz. Bilindiği gibi klimalar temelde elektrik sistemleri ile donatılmış ve soğutma tertibatları olan hassas cihazlardır. Tabii bu cihazların yaz aylarının getirdiği aşırı yüklenmeye maruz kalması ve kullanım süresine bağlı olarak gelişen arızaları ile dönemsel olarak karşılaşmak pekâlâ mümkündür. Elbette sizin bu sorunları düşünmenize gerek olmadığını ve klima servisi ayrıcalıklı hizmetleriyle tanışmanızın yeterli olacağını ifade etmemize lütfen izin veriniz.

Klima Montajı ve Klima Bakımı Bizim İşimiz

Bilgilendirme yazımıza devam etmeden önce bu noktada çok kısa bir hatırlatmada bulunalım. Maalesef dönemsel olarak yetkisiz kişiler tarafından gerçekleştirilen müdahaleler neticesinde geri dönülmez pahalı arızalar ile karşılaşıyoruz. Bu nedenle başta klima montajı olmak üzere, klima bakımı veya onarımı konularında gerekli eğitimlerini almış tamamı uzman personelden oluşan firmamızın tecrübelerinden yararlanmanızı öneriyoruz. Cihazınızın değerli olduğunu lütfen unutmayın diyerek hizmetimizin detaylarına geçelim.

Klima Servisi Ayrıcalıklı Hizmetleri

Firmamızın rasyonel ve uygun fiyatları çerçevesinde sunmuş olduğu kaliteli hizmetlerimizin başlangıcında öncelikle güvenlik geliyor. Dolayısıyla klima servisi  hizmetleri cihazın elektrik tertibatının devre dışı bırakılması ile start alıyor. Ayrıca bakım sırasında personelimiz olası arıza kontrollerini standart şekilde gerçekleştirmektedir. Bu nedenle cihazda arızalı bölüm bulunması durumunda hemen sizleri bilgilendiriliyoruz. Ancak siz onay verirseniz bir onarım çalışması yapılabildiğini anti parantez vurgulamış olalım. Bunun dışında cihazının hava filtreleri ve fan pervaneleri sırasıyla kontrol edilerek gaz basınç değerlerinin ölçümü yapılıyor.

Klima Bakımı Komplike Bir Çalışma Disiplini Gerektiriyor

Komplike bir çalışmanın söz konusu olduğu klima bakımı eğitimli ellerde gerçekleşmesi gereken ciddi bir iş olduğu hepimizin malumudur. Dolayısıyla iyi bir bakım ile kendi halinde devam etmesi durumunda yaşanacak pahalı arızaların önüne geçiyor diyebiliriz. Tabii klima servisi ayrıcalıklı hizmetleri bu kadarla sınırlı değildir. Evaparatörün ve Kondenser temizlikleri sırasıyla gerçekleştirilerek bakım cihazın verimli çalıştığı gözlenene kadar sürdürülüyor. Lütfen kapsamlı bilgi edinmek üzere web sayfamızda yer alan telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşınız. Bizleri tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz ve esenlikler diliyoruz efendim.İçerik giriniz

Yorumlar (0)

Yorum Yazın